Grafik tasarım kursu Kadıköy

Yaklaşık 2 sene kadar önceydi. Grafik tasarım öğrenmem gerekiyordu ve yana yana netten kurs araştırmaları yapıyordum. Bir forum sitesinde bir kullanıcının Kadıköy’de bir kursu övmesinden sonra sitesine fiyatlarına bakıp aradım. Randevu aldım ve 1-2 hafta sonra kursa başladım.

Tabi aklımda deli deli sorular. 800 Tl değil 1500 tl vereyimde yeterli öğrenelim… Yanlış olmasın 3 ay kadar eğitim gördük. Hiçbir şey bilmediğim grafik tasarımı konusunda iyi bir temel attık. O kursa öylesine katılanlarda oldu. Onlar öğrendiklerini de 1-2 hafta sonra unuttular. Eğerki emek verir ben bu işi öğrenicem derseniz ve arkanızda kariyerist gibi bir kurs varsa mutlaka başarırsınız.

Bugun sayısını unuttuğum bir çok logo banner, A4  broşürler,  kartvizit, araba duvar kağıdından tişört tasarımına kadar baskıya işler verdim. Sağlam bir temel aldıktan sonra azimli olursanız bu saydıklarımdan çok daha iyilerini yapabilirsiniz.

Grafik tasarım kursu Kadıköy rıhtımın oralarda ulaşımı da oldukça kolay. Eğer bir grafik tasarım kursuna gitmeyi düşünüyor ve imkanınız da varsa Kariyerist kursunda Nurdan hocadan eğitim almanızı öneririm. kariyerist.com.tr

2 Yorum yapılmış
  • Ozan
    12 Ekim 2014

    2 sene oldumu abi ya :))

    Cevap yaz
Yorumunuz?