İsmek Google Seo Adwords Kursu Hk.

Kurs seçeneklerine 2013 yılında Google Seoadwords’u ekleyen İsmek, birçok öğrenciye bu alanda eğitim verdi. Geçen sene  bir google seo sertifikası almalıyım mantığıyla İsmek Google Seo Adwords kursuna katıldım.  Kursa başladıktan sonrada alacağımız belgenin sertifika değil katılım belgesi olduğunu öğrendim. Gerçi daha sonra yaptığım iş başvurularında hiç kimsede hani senin google seo sertifikan demedi.

Kurs Üsküdar Ahmediye’deydi. Kurs ortamında yazılımcısı da vardı tasarımcısı da, hiç hayatında site yapmamış insanlarda. Durum böyle olunca A’dan Z’ye birçok temel konu üzerinde duruldu. Hocamız Nezahat Coşkun; burdan saygılar sunuyorum  makalemi okursa beni hatırlayacaktır. “Seoya olan ilgisinden googledan makalemi bulacağını tahmin ediyorum.” Oldukça ilgili ve bilgili biriydi. Elindeki imkanları güzel bir şekilde kullandığını insanlara faydalı bilgiler aşıladığını düşünüyorum.

Ama sınıflar için malesef güzel cümleler kuramıcam. Pcler oldukça haşattı kimisi kullanılmaz durumdaydı. Kendi laptobumu getirsem dedim wifi olmadığını öğrendim. İsmek kursları bedava olduğu için sınıflar hakkında bunları yazmam nankörlük olarak algılanabilir ama durum odur. Yalan söyleyemeyeceğim. Ülke olarak teknolojiye daha fazla yatırım yapılması gerektiğini düşünüyorum…

Bu ay İsmek kayıtları başladı. İsmek Google Seo Adwords kursuna katılmayı düşünenler pişman olmayacaklar. Kendilerine mutlaka yeni şeyler katacaklardır.

Son olarak katılım belgemide paylaşayım dedim, benden başkalarıda görsün:))

ismek google seo kursu katılım belgesi
ismek google seo kursu katılım belgesi

 

6 Yorum “İsmek Google Seo Adwords Kursu Hk.

  1. Merhaba,

    Benim öğrenmek istediğim şu, Seo kursu başlamadan önce bir sınava tabii tutuyorlarmış. Başarılı olan kişiler kursa katılmaya hak kazanıyormuş. Rica etsem sınavla ilgili bilgi verebilir misiniz?

    Teşekkür ederim.

    1. Merhabalar.. Geçenleri değil geçemeyenleri alıyorlar kursa. Kursa başladığımda seo hakkında sınav yapmışlardı, bilerek yanlış işaretledim ben:)

  2. çok saçma bi sistem sınav mulakatlı da olsun ,sınavda full çekmeme ramen 4 yanlışınız var dediler ve beni kursa dahil etmediler tamamen rant kafasına göre alıyorlar Fatih bilişim kursu

    1. Yanlış olmuş gerçekten, üzüldüm adınıza. Zaten öğrenmek için gidiyorsun. Tabii ki yanlış yapacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir