Kategoriler
Kişisel Teknoloji

inndir.com’a itibar etmeyin!

Sizlere başımdan geçen kötü bir olayı anlatmak istiyorum. Geçtiğimiz hafta bir program lazım oldu ve googleda karşıma çıkan sitelerden inndir.com‘a giris yapıp programı download ettim. Programı kurdum.

Ne olduysa bundan sonra oldu pcde sanki cd-rom çalışıyormuşçasına bir ses. Win8 arama ekranı açılmıyor. Tarayıcımda müstehcen reklamlar. Hemen saygılar suna suna programı denetim masasından kaldırdım. Düzelmedi ve sistem geri yükleme yaptım. Yine kurtulamadım saygılarımı daha fazla sunaraktan pcye format attım. Ancak öyle kurtulabildim. Şimdi;

Bak beyim, sana iki çift lafım var.  Koskoca adamsın. paran var, pulun var, herseyin var. Yılların sitesisin. Zenginsin. Zepzenginsin. Yakışır mı sana fukaranın i7 intel işlemcili 16gb rami olan canavarına dokunmak? Yakışır mı? Ama nasıl yakışmasın! Sen değilmisin o virüslü programları siteye koyup millete inndirin diyen.  Ama ben boşuna konuşuyorum. Pc sevgisini bilmeyen adama, pc sevgisini öğretmeye çalışıyorum. Dokunma bilgisayarıma! Dokunma crack yaptığım programlarıma!  Eğer dokunursan ben pcsine toz konsa üzülen irfan usta gözümü bile kırpmadan çeker vururum seni!

“inndir.com’a itibar etmeyin!” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir