Yeni bir proje Griwebtasarim.com

Çok uzun zamandır düşündüğüm bir projeyi gerçekleştirmenin sevincini yaşıyorum. Tüm İstanbul ilçelerine google seo çalışmaları yapacağım “maltepe web tasarım” gibi bir domain arıyordum. O yüzden domain içinde web tasarım geçsin istedim. Gri aşkıda bizde 2006’dan geliyor. Bu sebeple griwebtasarim.com adının doğru bir seçim olabileceğini düşündüm.

1 hafta kafa yorup tasarımı bitirdikten sonra siteyi güncel tutmak açısından  blog açmaya da karar verdim.  Griwebtasarim.com/blog bölümü bu nedenle şuanda tasarım aşamasında. Gri web tasarım bünyesinde web tasarımı, grafik tasarımı ve google seo hizmeti vereceğiz. Şu anda sevgili kardeşlerim Gökay Demirkıran ve Yasin Turgut’ta ekibe dahil olmuş durumda.  Zamanla daha büyük bir aile olmayı ve güzel işler başarabilmeyi ümit ediyorum. Allah utandırmasın. Bknz: www.griwebtasarim.com

Son olarak yeni bir oyun projesi düşünüyorum. Domain ve hosting hazır durumda tasarım için beklemede. Bu projede ise online oyunlar için gerekli meteryaller, hileler ve analizler gibi çeşitli bilgiler olucak.  İlk düşünce adsense geliri olsada zamanla sitenin potansiyeline göre oyun e-ticaretine bile dönüştürebilirim siteyi. Tutmayın beni!

1 Yorum
  • Gökay
    12 Eylül 2014

    Yeni projemiz hayırlı olsun kardeşim 🙂

    Cevap yaz
Yorumunuz?