Yeni Televizyonum: Vestel 65ud8900 İncelemesi

Evlilik arefesinde ev eşyalarımı alırken televizyon seçimimi 4K SMART Vestel 65UD8900 LED TV’den yana kullandım. Televizyon incelemelerine epey baktım ama içimi rahatlatacak pek bir şeyle karşılaşmadım.  Ama ucuz olduğu ve Vestel markasına güvendiğim için ürünü satın aldım.

Vestel 65ud8900 Kişisel Yorumum

Öncelikle 65 inç / 164 cm ve 4k bir televizyondan bahsediyoruz. Diğer markalarda benzer bir ürün 10.000tl iken ben ürünümü 4.160tl ye satın aldım. Bunun için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum.

Vestel 65ud8900 En İyi Fiyat

İçinizden zam gelmiş ürün şimdi 6000tl olmuş diyebilirsiniz ama işin aslı öyle değil. Ben ürünü hepsiburada üzerinden satın aldım. Sizde hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi siteleri takip edip indirim günlerinde satın alabilirsiniz. Bu sitelerde vestel bayileri elindeki stok fazlası ürünleri ve e-ticaret sitelerinin kampanyaları ile birlikte çok daha ucuza verebiliyor.  Yani fazladan bayilere mağazalara gidipte 2000tl vermenizi önermiyorum. Seçim sizlerin tabi.

Vestel 65ud8900 İnceleme

Ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Salon duvarının yarısını kapladı. Görüntü ve ses kalitesinden memnunum. Ürüne ps4 bağlayıp fifa oynayınca diğer televizyonda oynayamaz oldum. Ateri gibi gelmeye başladı. Televizyon hakkında donanımhaber’de ses sorunu olduğunu iddia etmişlerdi. Ama ben öyle bir şeyle karşılaşmadım. Arkadaş sanırım bas ayarını artırdığı için boğuk bi ses alıyordu. Aşağıya tv bağlandıktan sonra çektiğim videoyu atıyorum.

Video: Ses ve Görüntü Kalitesi

Vestel 65ud8900 televizyon hakkında sorularınız var ise yorumlar kısmından soru sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

4 Yorum yapılmış
 • Emrah
  12 Ocak 2019

  Ürün dün geldi, servis kurulumunu yaptı. Görüntü kalitesi çok güzel. Tam bir fiyat-performans ürünü. Satıcı firma tarafından servis çağırıldığında duvara montesine kadar ücretsiz yapıyolar. Tavsiye ederim, diğer markalara daha fazla para vermenize gerek yok. Smart uygulaması da çok güzel ve sorunsuz çalışıyor. Benim gibi Tv’den maç ve film izleyecek, netflix ve youtube hariç diğer uygulamaları çok fazla kullanmayan biri iseniz tam sizin için bu televizyon, alın pişman olmazsınız.

  Cevap yaz
 • cihanbarlas
  23 Ocak 2019

  ürünü yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, kanal geçişleri gayet iyi evde next marka uydu alıcısı da var onunla aynı kanal geçişleri smart tv ye program ekleme yapılmıyor, genel uygulamalar var , yani bir televizyondan daha ne beklenebilirki belki çok üst düzey değil ancak ses kalitesi gayet yeterli

  Cevap yaz
 • Kasım
  1 Aralık 2019

  Bende Vestel Cihan 65ud8900 TV aldım fakat ses ayarını yapamadım ses ayarında bana yardımcı olur musunuz

  Cevap yaz
Yorumunuz?