Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları (10 Garantili Yöntem)

Herkes bedava internet kullanmak ister.  Sizlere turkcell bedava internet alabileceğiniz 10 garantili kesin yöntemden bahsedeceğim.  İster faturalı hattınız olsun ister faturasız hazır kart kullanın. Her turkcell abonesine özel kampanyaları 2019 yılına özel güncel olarak vereceğim.

Şunu garanti ederim ki işe yaramayan ve güncel olmayan hiçbir turkcell bedava internet kampanyası paylaşmayacağım. Yayınladıklarım bizzat turkcell’in kendi kampanyalarıdır. Turkcell hatlarınızda kullanabileceğiniz bedava internet kampanyalarını sürekli güncel olarak vereceğim.

İlk olarak turkcell hatlarımızda nasıl bedava internet kullanırız bunu öğrenelim. Yapmanız gereken tek şey bu konuyu güncel olarak takip etmek. Haydi şimdi kapitalizmden sıyrılıp bedava internet paketlerimize kavuşalım.

Turkcell 2019 Güncel Bedava İnternet Kampanyaları 

turkcell bedava internet kampanyaları

turkcell bedava internet kampanyaları

1- Turkcell 10 GB Hediye Ücretsiz İnternet Kampanyası ( Faturalı Hat- Hazır Kart )

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar uzatılmıştır.
 • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
 • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
 • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir.

2-  4.5G’ye Geçiş Ücretsiz SIM Kart Kampanyası ( Faturalı Hat- Hazır Kart )

09 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerlidir. 4.5G uyumlu olmayan SIM kartınızı, ücretsiz değiştirebilirsiniz. SIM kartınızın uyumlu olup olmadığını hemen öğrenmek ve abonelik vermek için 4.5G yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

 • 4.5G uyumlu olmayan SIM kartınızı, ücretsiz değiştirebilirsiniz.
 • SIM kartınızın uyumlu olup olmadığını hemen öğrenmek ve abonelik vermek için 4.5G yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz!
 • Kampanyadan sadece bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

3 – GNÇ Gece 5 GB Kampanyası (Faturalı Hat)

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli. GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB

 • GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 dk (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

4 – GNÇ Gece 7 GB Kampanyası  (Faturalı Hat)

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.  GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB.

Daha Fazla Bilgi

 • GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 7 GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 dk (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

5 – Turkcell Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası ( Faturalı Hat- Hazır Kart )

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.  Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın,  haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın!

Daha Fazla Bilgi

 • Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!
 • Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.  Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.
 • Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir.  Kampanyadan yararlanıp 1 GB Internet hediyesini alabilmek için ön-koşul Dergilik indirme olup tek koşul Dergilik indirme değildir. Buna ek olarak, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmak gereklidir.  Son 1 yıl içerisinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar.  Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur.  Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler.

6 – 4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası ( Faturalı Hat- Hazır Kart )

09 Temmuz 2019 tarihine kadar geçerli. 4.5G uyumlu olmayan SIM kartınızı ücretsiz değiştirebilir ve 4.5G uyumlu cihaz kullanıyorsanız kampanya döneminde internet paketlerinizi 2’ye katlayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

 • Tüm aboneler için ortak kampanya şartları: Kampanya döneminde 4.5G uyumlu olmayan SIM kartını, uyumlu SIM kart ile değiştiren ve 4.5G uyumlu cihaz kullanan müşteriler kampanyadan otomatik yararlanabilirler.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarına uyan, bireysel faturalı olup ses hatlarıyla alınabilen aşağıdaki tarife paketlerine sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 günde bir ayda 1 kez olacak şekilde toplamda 3 ay geçerli tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir.
 • 750 Ekstra, Akıllı Kamu 2 GB, Akıllı Kamu 3 GB, Akıllı Kamu Maksi, Akıllı Kamu Mini, Avantajlı Maxi, Avantajlı Mega, Emniyet Özel, Engel Tanımayan Hepsi 2 GB, Engel Tanımayan Hepsi 5 GB, Engel Tanımayan Hepsi, Engel Tanımayan İnterneti Bol, Faturalı 11, Faturalı 2 GB Plus, Faturalı 3 GB Plus, Faturalı 3, Faturalı 4 GB Plus, Faturalı 6 GB Plus, Faturalı 7, Faturalı 8 GB Plus, Fırtına 16 GB Platinum, Fırtına 4GB, Fırtına 8 GB, Full Plus, GNÇ Eko, GNÇ Full, GNÇ Star, GNÇ Süper, Gold Plus, Hediyeli Çocuk 200 DK, Hepsi 1000 Plus, Hepsi 500 Plus, Hepsi Bol 750 dk, İnterneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 1000 dk, İnterneti Bol 500 dk, İnterneti Bol 500dk, İnterneti Bol 6 GB, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Kahraman Paket, Kamu Ekstra, Kamu Kurum 2 GB, Kamu Kurum 4 GB, Kamu Kurum 8 GB, Kamu Kurum Midi 4 GB, Kamu Kurum Mini 4 GB, Kamu Midi 2 GB, Kamu Mini 2 GB, Kamu Özel, Kazandıran Ultra, Konfor Avantaj, Konfor Ekstra, Konfor Fırsat, Konfor Süper, Konfor Ultra, Kontrol Ekstra, Kontrol Plus, PLATIN, Platin Ek Internet, Platin Ekstra İnternet, Platin Ekstra Konuş, Platin Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB, Platinum 15 GB, Platinum 20 GB, Platinum 50 GB, Platinum 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Platinum Elit, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB Ses, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Mega, Platinum Paket, Platinum Plus 10 GB, Platinum Plus 6 GB, Platinum Plus, Platinum Plus, Platinum Prestige, Profesyonel 1000 Plus, Profesyonel 500 Plus, Süpper BiP 12 GB, Süpper BiP 6 GB, Süpper BiP 8 GB, Turbo 2 GB, Turbo 3GB, Turbo 4 GB, Turbo 6 GB, Turbo Avantaj 3 GB, Turbo Bizbize 2 GB, Turbo Bizbize 4 GB, Turbo Bizbize 6 GB, Turbo Ekstra 2 GB, Turbo Ekstra 4 GB, Turbo Ekstra 5 GB, Turbo Ekstra 6 GB, Turbo Ekstra 7 GB, Turbo 3GB, Turbo 5GB, Turbo 7GB, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Bizbize 5GB, Turbo Bizbize 7GB, Platinum 12GB, Platinum 18GB, Platinum 25GB, Platinum 35GB
 • Ayrıca GNÇ Eko, GNÇ Star ve GNÇ Süper tarife paketlerinde yer alan müşterilere üzerlerinde hâlihazırda bulunan gece 22.00 ile 06.00 arasında geçerli olan Gece İnternet paketlerinin kotası kadar 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde geçerli olacak paket hediye edilecektir.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarına uyan ve yukarıdaki tarife paketleri dışındaki tarife paketlerine sahip olan bireysel faturalı ses hattı kullanıcılarına da 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde geçerli olacak 1 GB yurt için data kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarına uyan ve data hatlarıyla alınabilen aşağıdaki paketlere sahip olan müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde geçerli olacak paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir.
 • 10 GB İnternet Paketi, 12 GB Bilgisayardan İnternet, 15 GB Sınırsız Data, 15 GB Turbo, 15GB Ld Paket, 15GB Vınnwifi, 20 GB Bilgisayardan İnternet, 20 GB İnternet Paketi, 50 GB Bilgisayardan İnternet Paketi, 75 GB Bilgisayardan İnternet, 75 GB İnternet Paketi, 8 GB Bilgisayardan İnternet, 8 GB Limitinde Duran, 8GB Aylık 3G İnternet Paketi, Bilgisayardan 8 GB, Bilgisayardan Aylık 75 GB, Bilgisayardan Aylık 8 GB.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarını sağlayan bireysel ön ödemeli ses ve data hattı kullanıcılarına, satın aldıkları paketin internet içeriği kadar internet hediye edilecektir. Kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet, otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir.
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarını sağlayan kurumsal faturalı  ses ve MGB hattı kullanıcılarına yine aynı tarihler arasında aşağıdaki tarife ve paketlerde bulunmaları durumunda kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde geçerli olacak  şekilde tarife paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi hediye edilecektir. Kampanya yurt içi data kullanımı hakkı veren tarife ve paketlerde geçerli olup hediye kullanım hakkı sadece yurt içinde kullanılabilecektir.
 • 1 GB İnternet, Eko Paketi, 1 GB Limitinde Duran, Turbo 1 GB Limitinde Duran, Turbo 1 GB, 1 GB Özel Paket, Aylık 1 GB İnternet, Kurumsal Kontratlı Modem Kampanyası, Iphone Kampanyası, Esnaf 1 GB Paketi, Kontratlı 1 GB Paketi, Ayın İlleri Bilgisayardan Paketi, Turbo 1 GB LD, Esnaf Midi Paketi, Ayın İlleri Cepten Paketi, 1 GB PDA Paketi, 1 GB Blackberry Paketi, Blackberry BIS Paketi, Blackberry BES Paketi, İkili Paket, Esnaf Mini Paketi, 1 GB Paketi, Fırsat Kampanyası, Super Star Paketı, Rahat 1 GB, Yeni Super Eko, Turbo 2 GB, Rahat 2 GB, Rahat 2 GB Bilgisayardan, Esnaf 2 GB Paketi, Yeni Super Star, Yeni Super Avantaj, Esnaf Maksi Paketi, Platin Star, Blackberry BES Paketi, 4 GB Özel Paket, 4 GB Blackberry Paketi, Kontratlı 4 GB,Rahat 4 GB, 4 GB Limitinde Duran, Kurumsal PDA 4 GB, Profesyonel Midi, Turbo 5 GB, Yeni Full Avantaj, Profesyonel Maksi, Yeni Full Eko,  Platin Business Plus, Turbo 10 GB, Turbo 15 GB, 15 GB Paketi, Turbo 20 GB,Turbo 25 GB, Turbo 50 GB, Süper Avantaj Paketi, Süper Eko Paketi, Yeni Süper Eko, İşte 2, Yeni Süper Star, Yeni Süper Avantaj, Full Avantaj Paketi, Full Eko Paket, Full Star Paket, İşte 4, İşte 6, Platin Business Plus, Platin Business Prestij, İşte Platin Prestij, İşte Platin Ultra, İşte Platin Mega, İşte Platin 8, İşte Platin 10, Yeni Platin Business Star, Avukat 1 GB Paketi, Emlakçı 1 GB Paketi, Akıllı Günlük 1 GB Paketi, Haftalık 1 GB Paket, İşte Fırsat Paketi, Akıllı İnternet Paketi, Eko Internet Paketi, İşten 1 GB Paketi, Bilgisayardan Haftalık 1 GB, Cepten Haftalık 1 GB, Cepten Aylık Ek 1 GB, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 1 GB, İşte Kontrol 1 GB, Turbo Bilgisayardan 2 GB, 2 GB Özel Paket, İşten 2 GB Paketi, Profesyonel 2 GB, İşte 2 Plus, iPhone 3GB Paketi, Esnaf 4 GB Paketi, Aylık 4 GB İnternet, 4 GB Limitinde Duran, Turbo 4 GB Limitinde Duran, Haftalık Ek 4 GB Paket, 4GB Ek Paket, IPHONE PAKETLERI 4GB , Platin Business Star, 4 GB IPAD Paketi, Cepten Haftalık 4 GB, İşte 4 Plus, Şirketim Haftalık 4 GB İnternet, Şirketim Bilgisayardan Haftalık 4 GB İnternet, Bilgisayardan Haftalık 4 GB, Akıllı Günlük 4 GB, Kurumsal Fırtına 4 GB, İşte 6 Plus, Esnaf 6, Kurumsal Fırtına İşte 6 İnternet, 3 Aylık 6GB, 3 Aylık 6GB Cepten, 3 Aylık 6GB Bilgisayardan, Aylık 6 GB İnternet, İşte Platin 10 Plus, Kurumsal Fırtına İşte 10, Kurumsal 10 GB Özel, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 10GB, 6 Ay 12 GB Bilgisayardan,6 Ay 12 GB Cepten, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 15 GB, 12 Ay 24 GB Cepten, 12 Ay 24 GB Bilgisayardan, Turbo Bilgisayardan 25 GB, Kurumsal Turbo Bilgisayardan 50 GB,  İşte Platin 8 Plus,Kurumsal Turbo Bilgisayardan 5GB, Esnaf 8, Kurumsal Turbo 8 GB, Aylık 8 GB İnternet, İşten 5 GB, Bilgisayardan Aylık 8 GB, 4.5 GB Turbo, 5 GB Özel Paket, Kurumsal Fırtına 8 GB,  8 GB Özel Paket
 • Kampanya süresince kampanya ortak şartlarını sağlayan kurumsal ön ödemeli ses ve MGB hattı kullanıcılarına, satın aldıkları paketin internet  içeriği kadar internet hediye edilecektir. Kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet, otomatik olarak hediye edilecektir. Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir.4 GB Paketi, 8GB Paketi
 • Kampanya süresince söz konusu tarife ve paketlerde bulunmayan ve kampanya ortak şartlarına uyan kurumsal faturalı ses ve MGB hattı kullanıcılarına da kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle 3 kez tekrar edecek şekilde  geçerli olacak şekilde 1 GB kullanım hakkı hediye edilecektir.
 • Aboneye, tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Faturalı ve faturasız hatlar için, 30 günlük dönem boyunca ilgili telefondan 4.5G sinyali alınamaması durumunda, Turkcell; hediye paketi iptal etme hakkını saklı tutar. Hediye internet paketi tanımlandıktan sonra, cihazın 4.5G uyumlu olmayan bir cihazla değiştirilmesi, 4.5G aboneliğinin iptal edilmesi ya da sim kartın 4.5G olmayan bir sim kartla değiştirilmesi durumunda, hediye paket anında iptal edilecektir. Bu kampanyadan, imei kaydı 4.5G’yi desteklemeyen cihazlar yararlanamaz.  Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Faydanın 4.5G şebekesinde üst hız limiti 600mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti ana paketin üst hız limiti kadar olacaktır.  Abonenin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi aşım tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • Ücretsiz verilen paketler, kullanım hakkı günlük, saatlik, haftalık periyodlarla belirtilmiş ve ya; Turkcell TV, Dergilik, BiP, Lifebox yönleri/URL’leri/uygulamaları hariç belirli bir URL/web sitesi/uygulama yönüne özel paketler kampanyadan yararlanamayacaktır.

7 – Genç Turkcell Gece 3 GB Kampanyası ( Faturalı Hat )

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli. GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3 GB.

Daha Fazla Bilgi

 • GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 3GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 dk (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

 8 – GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası ( Faturalı Hat – Hazır Kart )

Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketliler hediye internet kazanıyor.

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

9 – Turkcell SİM İndirim Paylaş 1GB Bedava İnternet Kampanyası ( Faturalı Hat – Hazır Kart )


SİM uygulamasına İndirim Paylaş özelliği için bilgi girişi yapmış, bireysel hatlı Turkcell’li kullanıcılarımız, günlük 1GB internet hakkı sizi bekliyor. Hemen aşağıdaki “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayın fırsatı yakalayın. Her bir hat, 21 Aralık 2018 – 21 Ocak 2019 tarihleri arasında 1 kez, 22 Ocak – 21 Şubat 2019 tarihleri arasında 1 kez olmak üzere en fazla 2 kez yararlanabilir.

Daha Fazla Bilgi

 • 21.12.2018 – 21.02.2019 tarihleri arasında SİM uygulamasında “İndirim Paylaş” bölümünden indirim paylaşan ve “Ayrıcalıklarım”dan kampanya sayfasına tıklayan tüm bireysel Turkcell’li kullanıcılar SİM İndirim Paylaş 1 GB Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında Turkcell’liler SİM mobil uygulamasından İndirim Paylaş kullanıp kampanyaya katıldıklarında 1 gün boyunca kullanabilecekleri günlük 1GB hediye internetin sahibi olur.
 • SİM İndirim Paylaş 1 GB Hediye Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeleri bireysel Turkcell müşterileri faydalanabilir. 1 aylık dönemde 1 kere indirme hediyesi kazanma hakkı vardır, yalnızca 1 kez faydalanılır. 21 Aralık 2018 – 21 Ocak 2019 tarihleri arasında 1 kez, 22 Ocak – 21 Şubat 2019 tarihleri arasında 1 kez olmak üzere en fazla 2 kez yararlanabilir.
 • Kullanıcılar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Turkcell aboneleri uygulama üzerinden İndirim Paylaş bilgilerini ekledikten sonra kampanyaya katıldıklarında hediye için hak kazanmış olurlar.
 • Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paketin üst limit hızı 7,2 Mbps’dir.
 • Hediyenizin bitiminde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizden ücretlendirilir.
 • İptali için IPTAL SIM HEDIYE 1GB yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Kampanya 200.000 kişi katılımıyla sınırlıdır. 21 Aralık 2018 – 21 Ocak 2019 tarihleri arasında katılım üst sınırı 100.000, 22 Ocak – 21 Şubat 2019 tarihleri arasında katılım üst sınırı 100.000’dir.

10- Salla Kazan’la Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Sürpriz Hediyeler Salla Kazan’da! Her hafta katılın, kazanın. Bu uygulamada yalnızca turkcell bedava internet değil bedava dakika ve mesaj hakkı da kazanabilirsiniz. Henüz bu kampanya için son kullanım tarihi belirtilmemiş ve günceldir.

 • Nasıl Kullanırım?
  Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Hesabım uygulamasını yüklemeniz yeterli. Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.
 • Kullanım Haklarım
  Kampanyadan sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif ses ve data hattına sahip müşterilerimiz yararlanabilir.
  Salla Kazan kampanyasından her hafta 1 kere yararlanabilirsiniz.

Sizlere turkcell hattınızda kullabileceğiniz 10 tane garantili hediye internet kampanyalarını paylaştık. Bedava internet kazanmak istiyorsanız bu makaleyi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Turkcell bedava internet makalemizde kafanıza takılan sorular olursa aşağıdan yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

7 Yorum yapılmış
 • salbayrak
  23 Ocak 2019

  Bir salla kazan’dan turkcell bedava internet kazanıyorduk. Şimdi dergilik indirip 1 gb beleş internetim daha oldu. Teşekkürler süpermen:)

  Cevap yaz
 • gencay
  24 Ocak 2019

  genç turkcell 5 GB hediye internet paketinden faydalandım sayende. Çook teşekkür ediyorum abi adamsın

  Cevap yaz
 • serra
  24 Ocak 2019

  ne zamandır sitelerde geziyorum saçma saçma şeyleri kopyala yapıştır yapmışlar. sayende hemen 1 gb kazandım bitince yine geleceğim:)

  Cevap yaz
 • Esra
  24 Ocak 2019

  Vodafone için bedava internet yapma bilgileri de paylaşın lütfen

  Cevap yaz
 • OZAN
  24 Ocak 2019

  kral yine döktürmüşsün ellerine sağlık.

  Cevap yaz
Yorumunuz?